Arkadaşlar Benim İçin Dua Edermisiniz Lütfen

Emre Karan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar uzun zamandan beri işsizim, pazartesi mülakata çağırıldım benim için dua edermisiniz çok ihtiyacım var bende sizin ihtiyacınız olduğunda bende ederim. Lütfen bu iş benim için çok önemli eğer işe girirsem 4 rekat şükür namazı kılacam. Bu arada adım yunus yunus ismi alındığı için 2. Adımla kayıt oldum. Yunus diye edin dua lütfen arkadaşlar lütfen edecek arkadaşlara şimdiden allah razı olsunutngc.. lütfen edin arkadaşlar edin lütfen allahım yardım et.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allah, kalbini, yüreğini engin tutsun ve mülakatı kazanıp iş ve aş sahibi olmayı Rabb'im sana nasip eylesin. İnşallah başarılı olursun. Amin.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
İnşallah kardeşim, Allah hakkında her şeyin hayırlısını nasip etsin..

Emre Karan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Çok sağolun arksdaşlar bakalım yarın ne olacak

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Kelami duadan ziyade "fiili dua"nı ikame et. Bunu yaparsan arkası gelir inşallah.
Allah, çalışanlara, gayret gösterenlere ve mücadele edenlere karşılığını ihsan eder. Dua ile.

Huzur Yolcusu

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Selamün aleyküm yunus kardeşim. Eğer bu iş yeri senin hakkında hayırlı olacaksa Rabbim inşallah olmasını nasip eylesin. Hakkında herşeyi hayırlısı olsun kardeşim Allah(c.c) yardımcın olsun.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Bir işe başlarken, bunun kolay ve hayırlı olması için devamlı şu dua edilmelidir:
Rabbi yessir velâ tuassir Rabbi temmim bil hayr..
Ey Rabbim!.. Işimi kolaylaştır zorlaştırma ve hayırlı bir sonuca erdir..
AMİN

Kardeşim bu duayı Gönül sızım Abla'dan öğrendim bunu oku inşallah faydası olur.. selametle...

Emre Karan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Olmadı arkadaşlar çok üzgünüm. :( :( Ama demek ki Rabbim daha hayırlısını verecek inşallah O kadar zor ki arkadaşlar ümitsizlik. :( hele ki beklemek :(

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Mülakatın ne idi bilemiyorum ama bizler de zaman zaman mülakatlara giriyoruz.
Çalışırsam karşılığını görüyorum, çalışmazsam onun da karşılığını görüyorum.
Bir artı diğeri eksi olarak.
Dua da etmiyorum desem yanlış anlarsınız.
Ama unutmayınız:
"Çalışmak da dua'dır" Belki asıl dua odur!
Dua ile.

Emre Karan

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Arkadaşlar benim için dua eden tüm arkadaşlarıma çok teşekkür ederim, allah razı olsun. Yeni bir iş çıktı karşıma allah'a şükürler olsun, ibadetimi elimden geldiğince yapmaya çalışacağım tabi en önemlisi şükür namazımı kılacağım. hepinize iyi akşamlar sağlıcakla kalın.

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Senin adına sevindim, inşallah yeni işin hayırlı ve daim olsun Allah utandırmasın...

Üst Alt