Boşluktayım !

zfrgnc

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Boşlıktayım, Bu boşluk öyle bir boşluk ki !

Öncelikle bu konunun yeri tam olarak neresi bilmiyorum.

Bu konuyu açmak için uygun yeri bulmaya çalıştım ve burası olduğunu düşünerek konumu açma gereği duyuyorum. Eğer konumu yanlış bölüme açtıysam yetkili arkadaşlar gerekli yere iletirse çok memnun kalırım.

Şuan Tüm içimi sizlere dökmek isterdim ama emin olun dostlar şuan bu konuyu açarken ağlıyorum belki size inandırıcı gelmeyebilir, belki benim rol yaptığımı veya kendimi acındırmak istediğimi düşünebilirsiniz. Tabi sizin hakkınızda ne düşünceğinizi ben bilemem ama buna emin olabilirsiniz şuan bu konuyu açarken ağlıyorum...

Kendimdeki Boşluk 2009'da başladı..

O zaman yaşım 19'du ve o zaman gençliğimin vermiş olduğu bir hatamı desek veya o zamanın vermiş olduğu bir cahillik'mi desem ne olduğunu inanın dostlar bende bilmiyorum.

Yaşım Şuan 25

2009'dan beyri hala boşlukta hissediyorum kendimi ne yaptığımı, neler yaptığımı bilmiyorum açıkcası hayata dair yaşama dair biraz dengesizliklerim var...

Şimdi bana diyebilirsiniz hataların neler diye.

hatalarım her kul gibi tabiki var ama bu hatalarım kötü alışkanlık, alkol veya yüz kızaracı bir alışkanlık asla değildir..

Sizlere içimi öyle bir dökmek istiyorumki ama bu konuda her harfi her cümleyi yazarken her noktayı koyarken ağlıyorum.

Bu boşluk öyle bir boşluk ki.

Diyorum'ki kendi kendime bu son olacak. Tamam artık düzelecem diyorum düzelemiyorum.

Yaşım ilerledikçe geleceğimi düşünemiyorum ...

Yaşım ilerdikçe geleceğimi görememeye başladım...

Kendime Zarar vermekten korkuyorum... ( Annemi düşünüyorum yapamıyorum )

Diyorum'ki Bu son tamam bitti yeni bir sayfa derken tekrar eski sayfaya dönüyorum Uzgunnn

Ne yaptığımı neler yaptığımı bende bilmiyorum..

Artık bu boşluktan kurtulmak istiyorum....

Uzgunnn

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Selamun aleyküm kardeşim, derdini söylemeyen dermanını bulamazmış sen önce derdini anlat istersen buradaki kardeşlerimiz de senin için tavsiyede bulunacaklardır...

mhmt51

Başarılı Kardeşimiz
Üyemiz
İstiğfar eden, günde 70 defa aynı günahı işlese ısrar etmiş sayılmaz.) [Tirmizi]

Haytınızı islam kurallarına göre yaşarsanız,mutluluk illa ki gelecektir.Bu dünyada gelmezse,ahirette gelecektir.

Ağlamak,bir erkek için ağlayabilmek büyük bir erdemdir.Kalpteki yumuşaklığı,saflığı ifade eder.

Boşlukları namazla ve nafile ibadetlerle doldurursan,boşluk kalmayacaktır :)

Dengesizlikler dediğin,değiştiremediğin sana acı veren şeyler nelerdir?

Yazabilirsin,kimse kınamaz ayıplamaz.Hiçbirimiz hatasız günahsız değiliz.

Bakara 155.Ayet şöyle der:

Çaresiz sizleri biraz korku, biraz açlık, biraz maldan, candan ve hasılâttan eksiklik ile imtihan edeceğiz, müjdele o sabırlıları.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
hayırlı akşamlar,Herkesin hayatında Muhakkak bir dönüm noktası vardır..Sizin de bu Dönüm Noktası gelmiş sanki Allahu Alem..
Çünkü karanlığın en yoğun olduğu an, tan yerinin ağarmasına en yakın olan andır..

Gariptir İnsanoğlu; Namaz Kılmaz, Şükür etmez, sabır etmez ve Dua Etmez.. Sonra da Mutlu ve huzurlu Olamıyorum bir boşluktayim der..!!
İmanıni Güçlendirecek ilim, zikir,nasihat halkalarina katilin!!aklıni,ruhun kalbin beslensin!!
anca öyle Huzur bulabilir O boşluğu iman ile doldurabilirsin..

Büyük bir boşluktayım ve huzur arıyorum ..Herkesin içinde bir huzur arayışı ve bunun telaşı,
Bilmezler ki insanlar ,Kalbler, ancak Allah'ı(c.c.) zikirle huzur bulup o boşluğu ancak Allah,ALLAH cc. ile doldurabilirler..

Zamanla rahat bir yaşam bile insanın huzurunu kaçırma nedeni olur...Her şey sebebsiz ve gayesiz ..olur kendini bir boşlukta hissedersin tutunacak bir dal ararsin...

öyle keşmekeşteyim ki suküti seyr içinde ben mi dönerim devran için de!! yoksa devran mı döner benim dışım da!anlamadım gitti...
ANLAM-SIZLAR Trenine ANLAM yüklemekten iflahım kesildi..ama Herşeyin mutlaka bir hikmeti vardır...

simge1989

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
daha ayrıntılı anlatırsan , sana daha iyi yardımcı olabiliriz . yanlış bir şey bile yazsan farzedelim. burada kimse seni yargılamaz tam tersine herkes sana yardımcı olmak ister ..
yaşantında yeniliklere , yeni adımlara, yeni sayfalara, yeni başlangıçlara adım atma vaktin gelmiş..
geçmişi bırak . şu an , şu dakikada kendine bir söz ver ...
aynanın karşısına geç..
bundan sonra her şeye yeniden başlayacağım , yeniden doğacağım, kendimi üzmemek için kendime söz veriyorum !

sonra git bir bavul hazırla kendine .. kısa bir tatile çık . sana önerim karadenizli biri olarak , karadeniz turuna çık. doğayla , yeşillikle bütünleş. gittiğin yerlerde su gördüğün her yere , ister deniz kenarı, ister bir nehir kenarı .. kağıtlara ben artık yeniden doğdum yaz ve küçük sandallar yapıp suya bırak.
bisiklete bin .
bol kitap oku
fotoğraflar çek
sev , sevil.
sonra da buraya yeniden doğarak gel ..
ve tabiki bir şey daha var o en önemlisi
bol bol dua et, namaz kıl, ibadet et ..
hadi bakalım.:)

zfrgnc

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
daha ayrıntılı anlatırsan , sana daha iyi yardımcı olabiliriz . yanlış bir şey bile yazsan farzedelim. burada kimse seni yargılamaz tam tersine herkes sana yardımcı olmak ister ..
yaşantında yeniliklere , yeni adımlara, yeni sayfalara, yeni başlangıçlara adım atma vaktin gelmiş..
geçmişi bırak . şu an , şu dakikada kendine bir söz ver ...
aynanın karşısına geç..
bundan sonra her şeye yeniden başlayacağım , yeniden doğacağım, kendimi üzmemek için kendime söz veriyorum !

sonra git bir bavul hazırla kendine .. kısa bir tatile çık . sana önerim karadenizli biri olarak , karadeniz turuna çık. doğayla , yeşillikle bütünleş. gittiğin yerlerde su gördüğün her yere , ister deniz kenarı, ister bir nehir kenarı .. kağıtlara ben artık yeniden doğdum yaz ve küçük sandallar yapıp suya bırak.
bisiklete bin .
bol kitap oku
fotoğraflar çek
sev , sevil.
sonra da buraya yeniden doğarak gel ..
ve tabiki bir şey daha var o en önemlisi
bol bol dua et, namaz kıl, ibadet et ..
hadi bakalım.:)

bende karadenizliyim

tek bir hatamı bırakmıyorum :(

tozduman

Moderatör
Moderatör
Boşlıktayım, Bu boşluk öyle bir boşluk ki !

Öncelikle bu konunun yeri tam olarak neresi bilmiyorum.

Bu konuyu açmak için uygun yeri bulmaya çalıştım ve burası olduğunu düşünerek konumu açma gereği duyuyorum. Eğer konumu yanlış bölüme açtıysam yetkili arkadaşlar gerekli yere iletirse çok memnun kalırım.

Şuan Tüm içimi sizlere dökmek isterdim ama emin olun dostlar şuan bu konuyu açarken ağlıyorum belki size inandırıcı gelmeyebilir, belki benim rol yaptığımı veya kendimi acındırmak istediğimi düşünebilirsiniz. Tabi sizin hakkınızda ne düşünceğinizi ben bilemem ama buna emin olabilirsiniz şuan bu konuyu açarken ağlıyorum...

Kendimdeki Boşluk 2009'da başladı..

O zaman yaşım 19'du ve o zaman gençliğimin vermiş olduğu bir hatamı desek veya o zamanın vermiş olduğu bir cahillik'mi desem ne olduğunu inanın dostlar bende bilmiyorum.

Yaşım Şuan 25

2009'dan beyri hala boşlukta hissediyorum kendimi ne yaptığımı, neler yaptığımı bilmiyorum açıkcası hayata dair yaşama dair biraz dengesizliklerim var...

Şimdi bana diyebilirsiniz hataların neler diye.

hatalarım her kul gibi tabiki var ama bu hatalarım kötü alışkanlık, alkol veya yüz kızaracı bir alışkanlık asla değildir..

Sizlere içimi öyle bir dökmek istiyorumki ama bu konuda her harfi her cümleyi yazarken her noktayı koyarken ağlıyorum.

Bu boşluk öyle bir boşluk ki.

Diyorum'ki kendi kendime bu son olacak. Tamam artık düzelecem diyorum düzelemiyorum.

Yaşım ilerledikçe geleceğimi düşünemiyorum ...

Yaşım ilerdikçe geleceğimi görememeye başladım...

Kendime Zarar vermekten korkuyorum... ( Annemi düşünüyorum yapamıyorum )

Diyorum'ki Bu son tamam bitti yeni bir sayfa derken tekrar eski sayfaya dönüyorum Uzgunnn

Ne yaptığımı neler yaptığımı bende bilmiyorum..

Artık bu boşluktan kurtulmak istiyorum....

Uzgunnn
Öncelikle seni çok iyi anlıyorum. . Hemen duhan süresi türkçe oku . Boşlukta hissetmenin nedeni teslimiyet tamamen Allaha teslim ol seccade gece namazı ve Allah ile muhabbet sana çok iyi gelecek Allahın sana verdiği bu hal kötü değil .. Allah seni istiyor seccade de.

mumın1

Katılımcı Kardeşimiz
Üyemiz
Sana kısa ve öz ne kadar yazarsam yazayım, sana secde et Allah c.c yönel diyeceğim kestirmeden , en iyisi sen bir kaç saatini ayır yada gününü Nihat Hatipoğlu dinle cennet cehennem kıyamet ve namaz ve peygamber efendimiz Hz Muhammed s.a.v hayatını dinle sonra Hz Ömer ( r.a ) dizisi var onu izle inan istediğin neticeye ulaşacaksın tüm bilgiler orada Kur'an Kerim ahlaki ve güzelliği dediklerimle bulacaksın sen bir bunu dene...

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allah yardımcın olsun. Kolay değil. Sabret ve İslami güzelliklerle hayatını kuşanmaya gayret et. Rabb'ine bol bol duacı ol.

Allah'ın Kulu.

Kurallara Uymadı
Üyemiz
Hepimizin boşluğa düştüğü zamanlar vardır kardeşim.

Bunun çaresi,Allah'a yalvarıp yakarmaktan geçer.Çünkü Allah çok affedici,bağışlayıcıdır.

Sen ona inan;gerisini boşver.

Üst Alt