Eşim üniversite öğrencisi bir kıza aşık oldu

P

PFFFF

Kayıtsız
Misafir
Böyle bir yer oldugnu bıle bılmıyordum, ne guzel dusunulmus dök içini rahatla dıye. Bazen ınsanın hayatında kımseye anlatamıycagı seyler oluyor maalesef. Benım de 1 aydır basımda, esım 36 yasında 2 tane cocugumuz var. 17 senedır evlıyız. Yenı tasındıgımız bır sehırde unıversıte ogrencısı bır kıza asık oldu 1 aydır bununla mucadele edıyorum, onu evıne dondurmek için, yanlıs yaptıgını anlatmaya calısıyorum, hata ettıgını cok pısman olcagını adım gIbı bılıyorum ama o anlamıyor malesef, yasayıp da gormesı lazım.

Kızla konustum, evlı oldugunu soyledım, 2 tane cocugumuz var yapma etme sen daha cok gencsın yazık etme kendıne dedım. Cunkı benım esım kıza ayrı yasadıgımızı soylemıs, onu da kandırmıs ama ben kızla konusup gerceklerı anlattıkdan sonra bıle kız gerı cekılmedı, ben onu sevıyorum dedı ve esım 1 hafta once bana gelıp yuzume; ben ona asık oldum ama senden de vazgecemıyorum ondan da dedı. O an dunyam basıma yıkıldı, evet bılıyordum aldattıgını ama bunu onun agzından duymak daha zoruma gıttı.

Benden 1 hafta zaman ıstedı denıyecekmıs, onla olabılcekmıymıs bakacakmıs. Bunları ınsanın esınden duymak ne kadar zor birsey. Tamam gıt ama geldıgınde bende sana bu kapıyı acarmıyım bılmıyorum dedım ve sabah oldugunda gonderdım onu, aynı gun gerı geldı ben sana geldım dedı, sonra memlekete gıdıcem, orada kalıcam, kafamı toplıyacam dedı ve gıttı ama oraya da gıtmemıs. Bana halen yalan soluyor, bu ne yapmaya calısıyor anlamıyorum. Ben annesız babasız buyudum ve cocuklarıma da benım yasadıklarımı yasatmak ıstemıyorum, bu yuzden evimde oturuyorum ve hatasını anlamasını beklıyorum ama gerı donse bıle hiç bırsey artık eskısı gıbı olmayacak. Nasıl devam edıcem bu ne zor bır ımtıhandır, sabredıyorum su an dua edıyorum sadece. Elımden baska bırsey gelmıyor cunkı. Tesekkur ederım içimı dokmeme vesıle oldugunuz için allah razı olsun.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Merhaba Aldatmak aldanmaktır
Şeytan onu nefsi, ile bahaneler ile aldatıyor
belki onu terk etmenizi söyliyecekler Bu o kadar da kolay değil... o duygusal, zihinsel, aklen ,maddi, manevi 2 çocuk ve hayatlarını göz önünde bulundurarak
hazır olması gerekiyor...

Kocanız,sizi aldatıyor ama öte yandan o Iyi bir baba, Iyi bir koca, iyi bir insan ve iyi bir ailesinin ekonomik olarak evin gider ve ihtiyaclarını karşılıyor mu..ona , çocuklarına zulm ediyor mu..?

Korkum odur ki;Yağmurdan Kaçarken doluya tutulmasın nasıl olursa Olsun o çocuklarının babası..

Böyle ciddi bir konuda karar verirken, kızgınlık, onurlu, ego,nefis, kadın gibi değil bir ANNE gibi zihin, kalp, bilgelik, mantık,duygu,hikmet, his, vicdan ve evladlarını da katarak uzun vaadeli geniş bir pencereden bakarak düşünmek zorundasin,..

eşini değiştiremezsin ama kendini değiştirebilirsin inan onu kale almaya, üzülmeye ,kendini yıpratmaya değmez...
Sen kendine bak..!! Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yer kürkçü dükkânıdır

Kişi daha önce alışkan olduğu ortamdan ayrılmış olsada,uzun zaman bile olsa yine geleceği yer orasıdır.Çünkü aile ve alışkanlıklarını bırakamaz.

Unutma SEN kendini değiştirmedikçe Allah cc. içinde bulunduğun durumu değiştirmez..
Seçim sizin ya aklını başına,alır, idrak ve iradenizin hakkını verip ,ailenize sahip çıkarsanız yada eşinize de , kendinize de iki çocuğunuza da yazık edersiniz..

merak etmeyin günümüzde aşklar mevsimlik , sezonluk daha iyisini bulana kadar, kapağı daha iyi yere atana kadar...O kız da def olup gider...

Hold On There....
demek olduğunuz, durum, konumda Bekle!, dur! aptalca bir
şey yapmamak için hiç bir şey yapmadan sadece Dua ve SABIR ile bekleyin...Allah yar ve yardımcınız olsun ..

mmmmmm

Yeni Kardeşimiz
Üyemiz
Ayrıl kurtul kardeşim. Bu kadar da yüzsüzlük olmaz. Her erkek erkektir ama her erkek adam değildir. Kusura bakmayın ama eşiniz adam değil. Aşk falan da değil bu yaşadığı. Allah yardımcınız olsun.

Üst Alt