Evlat acısı

• Konuyu başlatan simay cengiz
  • Başlangıç tarihi
S

simay cengiz

Kayıtsız
Misafir
Evlat acısı
Evladımı 1,5 ay önce kaybettim. 6,5 yaşında dünyalar güzeli kızımı. 6 senedir illet bir kanser belasıyla onunla omuz omuza savaştık lakin olmadı. Rabbim bu kadar dedi ve kuzum gerçek emanetçisine cennete gitti. Zor, çok zor ancak çekenin anlayabileciği bu acıya ve Allahtan gelen herşeye hamd olsun. Kızım;gül kokulu teninini koklayamasamda, bu baharda seni çimlerde koşturtamasamda, birgün okuldan karne aldığını duyamasamda, en sevdiğin yemekleri sana tattıramasamda, seninle karşılıklı dua okuyamasamda, biz seninle ne günler gördük baba diyen dudaklarını öpemesemde, senleyim kızım senleyim bunu bil. Kavuşacağız elbet kavuşacağız, doyacağız elbet birbirimize doyacağız. Şefatçi ol bizlere yavrum yavrum melek yüzlüm.

Gönül sızım

Özel Kardeşimiz
Yönetici
Süper Mod
Moderatör
Allah'ım Size ve Ailenize Sabır Versin...
Yaşamayan bilemez..Benim tek bildiğim bu..
acınızı yürekten paylaşıyorum...ben de bir anneyim
hemde ............
Sen ağlama! Anne ben ölmedim Cennet bahcesindeyim..
Seherlerde semadan sana gülümserim !..
Göz yaşların dinsin Anne! yarınlar bahar !
Gecelerin inadına güneşler doğar
Anne Ben ölmedim ..
Cennet bahcesin-de seni beklemekteyim....

Ab-ı Hayat

Moderatör
Moderatör
Allah gani gani sabırlar versin kardeşim...
Allah yardımcın olsun...:(

Turab

Teknik Ekip
Yönetici
Admin
İçimizi yaktın be kardeşim. Rabbim sabırlar versin. Yavrumuz Sahibinin yanındadır. Meleklerin kucağındadır. Bilemiyeceğimiz kadar mutlu ve huzurludur. Rahat olmaya çalış inşALLAH. Cennetin anahtarıdır belki bu. Allah c.c sabredenlerle beraberdir. Bizi yaratanın hükmüne karşı çıkamayız. Her işinde bir hikmet olan Rabbim. Ya Sabır inşALLAH.

tozduman

Moderatör
Moderatör
Allah sabır versin kardeşim :(
Allah inşallah yaranizi saracak bir evlat nasip eder size hayırla :(

Hümeyra

Süper Kardeşimiz
Üyemiz
Dün gece telefondan okudum ,Turab abinin dediği gibi içimiz dağlandı ben evlad sahibi değilim ama evlat hasretiyle yanan biriyim,Rabbül alemin gani gani sabır versin eşinize ve size...Evladınız şuan İbrahim aleyhisselamın etrafında cennet bahçelerinde oynuyor.Anne babalarından erkenden ayrılan evlatların cennette veliliğini İbrahim aleyhisselamın yaptığını okumuştum bir kaç yerde Rabbim yar ve yardımcınız olsun

Üst Alt