Ölüm çok yakın

parlakkk

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ölüm çok yakın.
Selamun aleyküm canım hocam,
Sabah aldığım kaza haberiyle yıkıldım erkek kardeşim ve arkadaşı kaza yapmış, arkadaşı da orada hayatını kabetmiş. Çok uzuldum hocam hamile halimle çok kötüyüm psikolojimi çok etkiledi. Çok dua ediyorum arkadaşına ve kardeşiminde hapse girme olayının olmaması için gerçi bi suçu yok ama hocam insan tedirgin oluyor. Kardeşimin arkadaşı için bunu okuyanlar bir fatiha okuyabilir mi. SELAMETLE.....agla..:,

Zümrüdü Anka

Çalışkan Kardeşimiz
Üyemiz
Ölüm çok yakın.
Selamun aleyküm canım hocam,
Sabah aldığım kaza haberiyle yıkıldım erkek kardeşim ve arkadaşı kaza yapmış, arkadaşı da orada hayatını kabetmiş. Çok uzuldum hocam hamile halimle çok kötüyüm psikolojimi çok etkiledi. Çok dua ediyorum arkadaşına ve kardeşiminde hapse girme olayının olmaması için gerçi bi suçu yok ama hocam insan tedirgin oluyor. Kardeşimin arkadaşı için bunu okuyanlar bir fatiha okuyabilir mi. SELAMETLE.....agla..:,

Inna lillahi ve inna ileyhi raciun...

Kardeşim denebilecek bir şey yok Allah sabırlar versin başınız sağolsun.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Sizlere sabırlar dilerim. Allahü Teala kalbinizi ve yüreğinizi engin kılsın...

Kardeşinize de geçmiş olsun diyor, kazalardan, belalardan Rabb'im onu da bizleri de korusun, şeklinde duamı da Rabb'im'e iletiyorum...

Ölen kardeşimize de Allahü Teala'dan rahmet, mağfiret ve bağışlanma dilerim...

Sabredin, üzülmeyin, sağlığınızı koruyunuz, Allah büyüktür, inşallah güzel haberler alacaksınız... Amin...

Üst Alt