Panik atak ve namaz

• Konuyu başlatan PanikPanikk
  • Başlangıç tarihi
P

PanikPanikk

Kayıtsız
Misafir
Panik atak ve namaz.
Selamun Aleyküm Dostlar, Ben Mert Polat Olarak Panik Atağıma Değinmek İstiyorum...

Bu Benim İçin Bir Hediyeydi Evet Yakalandığımda 18 Yaşındaydım Şuan 22 Yaşındayım.
İlk Buluşmam Çok Ağır Oldu İşin Açıkcası Kimyasal Kafa Yapıcı Bir Madde Kullanırken Olduda Diyebilirim.Arabadaydık Arkadaşlarım İle Ve Bir Anda Ölüm Beni Yakalıyordu Arkadaşlarım Beni Nasıl Kandırdığını Ve Bunca Yıl Beni Neler İle Aldattıklarını Anlatıyorlardı Herşeymi Yalandı Diye Soruyordum.Ellerim Yüzüm Birden Yanmaya Başladı O An Aklıma Rabbim Geldi Tövbeler Etmeye Başladım...

Ve Allah'ım Ne Olur Bir Rüya Olsun Dünya'nın En İyi İnsanı Olacağım Diye Yalvarmaya Başladım.Çok Şükürki Hayalmiş (TABİ NE KADAR HAYALDİR BİLİNMEZ UYARIYDI! ) Diyede Not Geçiyorum O Günden Sonra Arkadaşlarım İle Bağlantıyı Kestim Bir Süre Ama Düzelme Yoluna Girmedim Tabi İnsanoğlu Nankördür Derler...Tekrar O Maddeyi Denedim Ve Yine Ölüm Korkusu Sardı Beni Anladım Bu Madde'den Dolayı Ama Bu Sefer Ölüm Korkularım Hiç Geçmedi İnternetten Araştırdığım İle Panik Atak Olduğumu Anladım Her Yarım Saatte Bir Nöbetler Kalp Çarpıntıları Ağız Dil Kuruması Başkasına Zarar Verme Korkusu Öleceğim Korkusu Vs. Bütün Belirtilerine Sahiptim Doktora Gittim Egg Emr Vs. Sonucu Anksiyete Panik Bozukluk Teşhisi Kondu Bir Süre Namaza Başladım Bıraktım.Alkole Tövbe Ettim Tekrar Başladım.Derken Yine Bir İki Madde Kullandım Hep Git Gellerim Oldu İyi Ve Kötü Arasında Ama Bu Panik Sayesinde Hep Hidayete Yöneldim Bu Yüzden Şükür Ediyorum. Kasım Ayından Beridir 4 Aydır Namazlarımı Kılıyorum Kazalarımı Kılıyorum Alkolü Bırakalı 1.5 Yıl Olacak Tövbe Ettim Bütün Herşeyi Bıraktım.

Allah'ımın Verdiği Hidayetden Dolayı Sonsuz Şükürler Olsun Ancak Bazı Zamanlar Namaz Sırasında Gelmeye Başladı Namazı Bırakmamaya Çalışıyorum Ama Bir Ayağım Resmen Çukura Geçiyor Ya Allah'ım Beni Affetmezse Ya Cehenneme Gidersem Diye O Yüzden İlk Ezberlediğim Arapça Ayet mâ veddeake rabbuke ve mâ kalâ (Rabbin Seni Terk Etmedi Sana Darılmadıda) Okuyup Kendime Teskin Etmeye Çalışıyorum Ve Rabbime Dua Etmeye Başladım En Azından Namaz Sırasında Onun Huzurundayken Olmaması Ve Namazıma Devam Edebilmem İçin Her Halime Çok Şükür.Sizlerdende Dualarınızı Bekliyorum Aynı Zamanda Allah Bunu Yaşayan Her MÜSLÜMAN Kardeşime Sabır Ve Hidayet , Şafi İsmi İlede Şifa Vermesini İstiyorum.Müslüman Olmayanlarıda Hidayete Erdirir İnşAllah Bizleri Erdirdiği Gibi. Müslümanın Tanımadığı Müslümana Dua Etmesi Daha Güzel Olurmuş İnşAllah Sizde Bu Kardeşinize Dua Edersiniz.

ihvan

Uzman Kardeşimiz
Üyemiz
Allah sabredenlerle beraberdir..!

Üst Alt